Kiralama Koşulları

Genel Bilgiler

Kiralayan ve tüm sürücülerin, kiralama esnasında sunulması gereken geçerli bir orijinal sürücü belgesine sahip olmaları gerekir. Tüm sürücüler, tahsilat anında geçerli bir Pasaport veya devlet tarafından verilen geçerli bir kimlik kartı bulundurmalıdır.

Yaş Kısıtlamaları
Araç kiralamak için asgari yaş 22'dir ve sürücünün iki yıllık geçerli bir ehliyete sahip olması gerekir. Minibüsler için asgari 25 yaş geçerlidir.
 
Ödeme bilgileri
MasterCard ve Visa kredi kartlarını kabul ediyoruz. Kiracı, kiranın başlangıcında geçerli bir kredi kartına sahip olmalıdır. 
 
Depozit
Güvenlik açısından, kiralama başlangıcında, kiracının geçerli bir kredi kartına sahip olması gerekir. Herhangi ön ödemeli kart, Visa Elektron Kartı, sadece elektronik kullanılan kartlar veya çek kabul edilmemektedir.
 
Önceden ödemesi yapılmış bir rezervasyon, kiralamaya başlamadan 24 saat öncesine kadar değiştirilebilir ( müsaitlik durumuna bağlı olarak).
Kiralama başlamadan 24 saat önce ön ödemeli rezervasyon iptal edilebilir.
Rezervasyonlanan aracın üzerinde mutabakata varılan tarihte ve saatinde teslim alınmaması durumunda, önceden ödemiş olduğu miktarı Bodrum Rent a Car tahsil edebilir.